Аґрус- Азов — зелений туризм у Стрілковому

Аґрус-Азов — садиба сільського зеленого туризму на Арабатській стрілці. Для того, щоб відпочити від міської метушні, насолодитись краєвидами Арабатської стрілки, напитися чистим духмяним повітрям, приїжджайте в Стрілкове! Неможливо описати те, як людина «заряджає батарейки», але саме тут ви зможете це відчути. Всього за перші кілька днів, які ви проведете у цьому магічному місці, ви зможете відновити сили для досягнення нових цілей і подолання багатьох перешкод.

Сільський зелений туризм на Арабатській стрілці – це прекрасна можливість повернутися до природи, до своєї суті, знову стати собою. Садиба сільського зеленого туризму Аґрус-Азов дарує вам таку можливість!

Аґрус-Азов

Аґрус-Азов запрошує і пропонує:

Комфорт і усамітнення, а також дивовижне південне зоряне небо, романтичні світанки на узбережжі Азовського моря, мальовничі заходи сонця на Сиваші, тишу сільської місцевості знайдуть любителі тихого, неквапливого відпочинку на природі.

Нові відкриття, екстрим і адреналін отримають любителі активного і невгамовного відпочинку: кінні прогулянки, туристичні пішохідні маршрути, пригоди на квадроциклах і захоплюючі поїздки на позашляховиках в найвіддаленіші куточки приазовського степу.

Позитивну відновлюючу діяльність: ознайомлення з традиціями та народними ремеслами українського півдня, майстер-класи по малюванню, хореографії, пізнавальні екскурсії.

Тут не буває «поганої» погоди, вона буває тільки тією, яка найкраще підходить для відповідних занять.

Приїжджайте, відпочивайте, беріть звідси із собою оновлення, здоров’я, приємні враження і повертайтеся до нас знову!